Вівторок
16.10.2018
16:07
Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
Корисні посилання
Крутоярівський ЗНВК

Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2015/2016 навчальному  році

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва предмету

Клас

Місце

Прізвище, ім´я, по батькові вчителя, який підготував учня

Хоменко Олександр

Математика

9

І

Воронова Альона Іванівна

Рибальченко Максим

Математика

7

І

Воронова Альона Іванівна

Кадиров Бабаджан

Математика

6

І

Воронова Альона Іванівна

Рибальченко Максим Хімія 7 І Тихоненко Світлана Миколаївна
Бендеберя Максим Хімія 9 І Тихоненко Світлана Миколаївна
Бендеберя Максим Фізика 9 І Соломаха Тетяна Олександрівна
Рибальченко Максим Фізика 7 І Соломаха Тетяна Олександрівна
Новікова Ольга Біологія 7 І Тихоненко Світлана Миколаївна
Хоменко Олександр Біологія 9 І Тихоненко Світлана Миколаївна
Тихонюк Анастасія Українська мова та література 9 І Андрусенко Ольга Михайлівна
Комаревцева Діана Українська мова та література 7 І Андрусенко Ольга Михайлівна
Хоменко Олександр Географія 9 І Братчикова Софія Євгеніївна
Скоромнова Валерія Російська мова та література 9 І П'ятак Людмила Валеріївна
Ломажук Олена Іноземна мова (англійська) 9 І Біловіцька Марина Іванівна
Тихонюк Анастасія Правознавство 9 І Фатуллаєв Олександр Васильович
Тихонюк Анастасія Історія 9 І Фатуллаєв Олександр Васильович
Гегедюш Віктор Інформатика 9 І Братчикова Софія Євгеніївна
Тихонюк Анастасія Трудове навчання 9 І Братчикова Софія Євгеніївна

 

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2015/2016 навчальному  році

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва предмету

Клас

Місце

Прізвище, ім´я, по батькові вчителя, який підготував учня

Рибальченко Максим

Математика

7

ІІІ

Воронова Альона Іванівна

Гегедюш Віктор

Математика

9

ІІІ

Воронова Альона Іванівна

Бендеберя Максим

Фізика

9

ІІІ

Соломаха Тетяна Олександрівна

Рибальченко Максим Фізика 7 ІІІ Соломаха Тетяна Олександрівна
Редько Мирослава Фізика 7 ІІІ Соломаха Тетяна Олександрівна
Бендеберя Максим Хімія 9 ІІ Тихоненко Світлана Миколаївна
Хоменко Олександр Хімія 9 ІІІ Тихоненко Світлана Миколаївна
Гегедюш Віктор Інформатика 9 ІІІ Братчикова Софія Євгеніївна
Ломажук Олена Трудове навчання 9 І Братчикова Софія Євгеніївна